Лица ТВ
14.02.2019 17:21

Скандальна нотаріуска Павловська намагається добратися до реєстрів, але не ходить на судові засідання

Через декілька місяців мине рік, як Мінюст заблокував їй доступ до Єдиного держреєстру юросіб.

Скандальна нотаріуска Ганна Павловська для якої Мінюст на рік заблокував Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, намагається через суд розблокувати доступ.

14 лютого 2019 року в Дніпровському окружному адмінсуді пройшло засідання за її позовом до Мінюсту, на яке вона в черговий раз не з’явилась.

«Ухвала та повістка булі направлені поштовим зв’язком, доказів отримання, або конверт не поверталися до суду», – сказав секретар судового засідання.

Мінюст заблокував доступ Павловської до держреєстру наказом від 27 квітня 18 року. Вона подала до суду та справу почали розглядати з 25 травня.

Розгляд судового засідання перенесли на 13:30 12 березня.

Газета «Лица» неодноразово писала про нотаріуску Ганну Павловську. Наприклад про те, як вона на підставі сумнівного рішення суду відмінила державну реєстрацію приватне підприємство «Ансі», а записи про існування підприємства видалила з Єдиного держреєстру юридичних осіб.

Знищила інформацію про існування підприємства вона 6-го квітня 17 року, а вже 11-го озброєні автоматами тітушки захопили Березинський ринок у Дніпрі та інші об’єкти підприємства «Ансі».

Про діяльність Павловської повідомляли і загальнонаціональні медіа, і навіть особисто міністру юстиції, 10 листопада 2017-го. Зокрема Петренку доповіли про рейдеський захват сільгосппідприємства у Полтавський області. 

На початку липня минулого року голова нацполіції в Полтавській області Андрій Замахін повідомив у Facebook про те, що досудове розслідування за фактом пособництва у протиправному заволодінні майном сільгосппідприємства та зловживань приватного нотаріуса з Дніпра закінчено та скеровано до суду.

2158