Новости
15.02.2019 13:06

Захисник Донецького аеропорту засвідчив у суді участь бразильця Лусваргхі у терористичних формуваннях

На засіданні у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області кіборг упізнав обвинуваченого як учасника незаконних збройних формувань під час бойових дій поблизу Донецького аеропорту у 2015 році.
14 лютого 2019 року у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області відбулось чергове засідання у провадженні за обвинуваченням громадянина Федеративної Республіки Бразилія Рафаеля Маркуса Лусваргхі в участі у терористичних організаціях та не передбачених законом збройних формуваннях.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва на своїй сторінці у Фейсбук.

У даному судовому засіданні суд допитав двох свідків обвинувачення, у тому числі військовослужбовця ЗСУ, який був учасником бойових дій під Донецьким аеропортом.

Вказаний свідок упізнав обвинуваченого, як учасника непередбачених законом збройних формуваннях під час бойових дій, що мали місце поблизу Донецького аеропорту у 2015 році.

Після завершення допиту свідків обвинувачений заявив клопотання на заміну захисника, яке суд задовольнив.

Наступне судове засідання призначено на 28 лютого 2019 року о 14 годині 30 хвилин. Судом заплановано допит обвинуваченого, після чого судове засідання буде відкладено для підготовки сторін до судових дебатів. 

551