Пресс-релизы
Асоціація міст України
29.03.2019 18:14

Медичний заклад європейського зразка з’явиться у Вакулівській об’єднаній громаді на Дніпропетровщині

Доступ до якісної медичної допомоги повинні мати всі. В тому числі, жителі найвіддаленіших населених пунктів. Про сучасний медзаклад мешканці села Вакулове Вакулівської сільської ОТГ мріяли вже давно. Раніше лікуватися доводилось у майже аварійних умовах. У старій сільській амбулаторії були проблеми з опаленням, каналізацією та водопостачанням. Застаріло і медобладнання. Та й знаходилася будівля аж в кінці села. Тому, коли в селі з’явився будівельний майданчик, та ще й практично в центрі, люди дуже зраділи. Роботи по зведенню лікувальної установи ведуться за рахунок субвенції із держбюджету на розвиток сільської медицини. 

«У селі є одна амбулаторія, яка надає послуги первинної медицини. Але щоб здати аналізи чи пройти обстеження, доводиться їхати в район або до обласного центру. Тому для нашого віддаленого села нова амбулаторія просто необхідна», - розповідають місцеві жителі.

Будівництво сучасної амбулаторію сімейної медицини у с. Вакулове зараз у розпалі. Одноповерхову будівлю амбулаторії зводять на місці пустиря. Вже готовий фундамент, нині підрядники монтують металевий каркас медичного закладу. Далі – візьмуться за покрівлю. Коли амбулаторія відкриється, вона обслуговуватиме понад три тисячі жителів 18-ти селищ Вакулівської об’єднаної громади.

«Дуже щасливі, що тут, у Вакуловому, будують сучасну амбулаторію. За проектом, в ній буде і лабораторія, і навіть квартира для сімейного лікаря. Для закладу вже отримали обладнання та новенький службовий автомобіль», - підсумовує голова Вакулівської об’єднаної територіальної громади Артур Шевцов.

 

 

536