Блоги
Алёна Гарагуц / Я ощущаю
08.04.2019 14:07

Голосування за рішенням суду

У день виборів мені, після недовгих пошуків по списках виборців, надали на підпис листок, де самотньо стояло лише моє прізвище.

Привіт, працівниці «паспортного столу» у Соборній райраді м. Дніпра! Як і обіцяла, розказую, як я проголосувала.

13 березня мене зняли з реєстрації за однією адресою, а 28 березня – прописали за новою. При чому, у рамках однієї й тієї ж самої виборчої дільниці.

20 березня я прийшла в районний відділ Державного реєстру виборців з усіма підтверджуючими документами, що я зараз бомж, але буду прописана 28 березня о 16:00 за такою­-то адресою.

Дні та години, на які було призначено зняття з реєстрації та подальшу реєстрацію, я обрала найближчі, які могла запропонувати електронна черга. А записувалася я через Портал державних послуг iGov 25 лютого.

Але у держреєстрі виборців 20­-го числа з’ясувалося, що я досі числюся за старою адресою (хоча виписалася 13 березня). Тож мені голосом, який вибачається, повідомили, що допомогти нічим не можуть – треба вносити себе у список виборців через суд.

28 березня був останній день, коли до 24:00 можна було подати до суду позов на включення у список виборців. «Прописувалася» я в той день о 16:00, і позов до суду вже був зі мною. Тоді ж одна з працівниць «паспортного столу» висловила сумнів, що суд швидко його розгляне. І я пообіцяла доповісти через газету.

Отже, о 16:50 я здала позов у канцелярію Кіровского районного суду м. Дніпропетровська. Там же мені порадили одразу написати заяву, що я прошу суд розглядати за моєї відсутності мій позов до дільничної виборчої комісії про включення мене у список виборців на цій ДВК. Судовий збір платити було не потрібно.

29 березня зранку мені подзвонила секретар судді і повідомила, що рішення можна буде забрати о 15:00. О 15:30 я була на дільниці… і тут з’ясувалося, що я є у списку виборців, але за адресою, з якої «з’їхала» ще 13 березня.

– І чого Ви собі голову морочили! – журилася член ДВК.

– Ага! Я б пришла «на авось» (з відміткою про зняття з реєстрації), а Ви б мені: «Громадянка, до побачення!»

Я залишила рішення суду про моє включення до списку виборців за моєю новою адресою, а у суботу повинно було відбутися засідання ДВК, де обговорювалося питання про виключення Гарагуц О.О. зі списку виборців за адресою_1 і – включення за адресою_2.

У день виборів мені, після недовгих пошуків по списках виборців, надали на підпис листок, де самотньо стояло лише моє прізвище. І надали бюлетень.

За адресою_1 мене у списку вже не було, я перевірила.

Ось така історія.

8203
Автор:
Алёна Гарагуц
Блог:
Я ощущаю