Новости
12.06.2019 14:58
Источник: Seeds.org.ua

Сільським громадам Дніпропетровщини пропонують мільйонні гранти на розвиток агросектору

Конкурс покликаний підтримати більш продуктивні, сучасні і прибуткові малі та середні сільськогосподарські підприємства, які спішно інтегруються в конкурентні ринки як в Україні, так і на міжнародному рівні.

USAID оголосило конкурс грантів, який покликаний прискорити економічний розвиток українських сільських громад та підтримати малі й середні агропідприємства в Україні. Проект передбачає одну угоду про співпрацю загальною сумою $35 млн.  

Повідомляється, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) очікує на заявки від кваліфікованих некомерційних або некомерційних недержавних організацій для фінансування діяльності за напрямком «Можливості для зростання сільського господарства у сільській місцевості України (АГРО)».

Проект USAID передбачає одну угоду про співпрацю загальною сумою $35 млн протягом 5 років. Орієнтовна дата початку фінансування – 30 вересня 2019 року.

Дедлайн подання заявок – 1 липня.

Конкурс грантів від USAID-Україна має на меті прискорити економічний розвиток сільських українських громад та підтримати більш продуктивні, сучасні й прибуткові малі та середні агропідприємства, які успішно інтегруються в конкурентні ринки як в Україні, так і на міжнародному рівні.

USAID наголошує, що не приймає на конкурс заявки від фізичних осіб.

904

По теме: