Пресс-релизы
Асоціація міст України
12.06.2019 17:41

Завдяки співпраці АМУ з Урядом малі міста отримають авто для перевезення осіб з інвалідністю

Раніше на спеціальні автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю могли розраховувати виключно міста районного значення та об’єднані територіальні громади (окрім ОТГ, які утворились з центром в місті обласного значення).  Сьогодні Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у Держбюджеті для придбання спеціально обладнаних авто для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. 

Відповідно до внесених змін тепер можливість отримати від Уряду спеціально обладнане авто для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями мають і міста з чисельністю населення до 50 тис. осіб. А все завдяки тісній і постійній співпраці Асоціації міст України з Урядом та Міністерством соціальної політики України щодо вирішення питань органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення.

Умовами забезпечення спеціально обладнаними автомобілями є:

-         проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;

-         функціонування служби з перевезення, або наявність рішення про утворення її в поточному році;

-         наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;

-         меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими об'єднаннями, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

 

 

 

 

 

429

По теме: