Новости
13.06.2019 10:45

Молодь Дніпропетровщини запрошують в освітньо-мотиваційний табір «ФРІ Art Camp»

Учасники будуть працювати в таких форматах як перформанс, арт-терапія, форум-театр.

Дніпровський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ Дніпро) організовує освітньо-мотиваційний табір «ФРІ Art Camp», який буде проходити з 2 по 7 липня у лісі під с. Обухівка Дніпропетровської області.

Тематика табору – поєднання мистецтва та громадського активізму. 

Всі учасники будуть поділені на творчі групи: театр, поезія, проза або малювання, в яких під керівництвом куратора протягом табору створять та презентують власний проект.

Крім цього, на таборі будуть розглянуті дотичні до українського сучасного мистецтва теми: роль та призначення митця в суспільстві, точки перетину мистецтва з громадським активізмом, ідеї українських сучасних митців та міфи про них, івент-менеджмент мистецьких заходів та інше.

Учасники будуть працювати в таких форматах як перформанс, арт-терапія, форум-театр.Також на них чекають танцювальні руханки зранку, вечірня ватра зі співами, їжа, приготована на вогнищі, святкування Івана Купала та ще багато цікавого.

Запрошується молодь віком 18-25 років, не обов’язково митці. Це люди, які цікавляться мистецтвом, хочуть через мистецтво впливати на зміни в суспільстві.

Учасників відберуть серед тих, хто заповнив анкету реєстрації: bit.ly/artcamp_2019.

Учасники сплачують організаційний внесок 420 грн, який покриває витрати на харчування та інвентар.

Координатор табору: Дар'я Лондар, +380956373523, [email protected].

Фото анонса – ФРІ Дніпро

 

952

По теме: