Новости
17.07.2019 16:19

17 липня – річниця створення добровольчого підрозділу ДУК ПС

Зараз він є чи не єдиним добровольчим підрозділом на фронті.

Сьогодні – п’ята річниця створення Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС).

Про це повідомляється на офіційному сайті «Правого сектору».

«У розпал московсько-української війни 17 липня 2014 року постав Добровольчий Український Корпус «Правий сектор». Це військова формація, що стояла і продовжує стояти на сторожі української державності та національної самостійності на передньому краї Східного фронту.

5 років тому цього дня були видані перші накази та положення по ДУК ПС. Хоча своє бойове хрещення добровольці «Правого сектору» пройшли ще у квітні 2014 року під Слов'янськом.

Упродовж свого існування у лавах Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» під командуванням Андрія Стемпіцького (друг «Летун») особисту відвагу, мужність та героїзм на полі бою і в тилу проти ворога проявили тисячі бійців. Добровольці, які стали на захист Батьківщини весною 2014 року, до сьогодні продовжують стримувати окупанта у Донецьких степах.

Жорстокі бої на Маріупольському напрямку, визволення Пісків, бої на околиці Донецька і в аеропорту, Савур-Могила та Іловайськ, Авдіївська промзона та Амвросіївка… Так гартувалася військова формація «Правого сектору», що нині залишилася чи не єдиним добровольчим підрозділом на фронті.

Добровольчий Український Корпус «Правий сектор» – це непоборна феноменальна сила, яка завжди буде стояти на захисті Нації, як від ворогів зовнішніх, так і від внутрішніх! Наша мета – перемога української національної Ідеї, в ім'я якої полягли тисячі Героїв.

Бути бійцем ДУК ПС – означає гідно продовжувати справу попередніх поколінь борців за волю України задля кращого майбутнього наших дітей та онуків. І як би того не хотіли вороги, ми були, є і будемо боронити мир та спокій на нашій землі», – йдеться у святковому повідомленні.

502

Последние новости: