Пресс-релизы
АО «Днепрогаз»
18.10.2019 08:33

"Дніпрогаз" повідомив про зміни для дніпрян

Мешканців Дніпра чекають нововведення, адже 7 жовтня НКРЕКП затвердила новий підхід в оплаті послуг доставки газу для побутових споживачів.

Прозоре тарифоутворення в секторі доставки газу дозволить запровадити європейські стандарти, а також виконати вимоги Закону України «Про ринок природного газу» та Третього енергетичного пакету.

Згiдно затвердженої методики плата за доставку газу буде відділена від вартості газу і та сплачуватиметься споживачами окремо.

Вартість послуги залежить тільки від обсягу газу спожитого споживачем за попередній рік. Вона сплачуватиметься рівними частинами впродовж року. Споживачі, які використовують більшу частину газу взимку зможуть знизити навантаження на сімейний бюджет і зможуть прогнозувати витрати впродовж року. В цьому полягає суттєва перевага для споживачів блакитного палива.

В свою чергу, рівномірні платежі споживачів впродовж року дозволять АТ "Дніпрогаз" отримати ресурс, необхідний для обслуговування та модернізації газорозподільних мереж у місті Дніпрі та Дніпровському районі. Це дозволить підвищити безпеку та безперебійність розподілу природного газу. Для порівняння, зараз Оператори ГРМ отримують більшу частину коштів в зимовий період, коли реконструкція газопроводів ускладнена.

1261

По теме: