Новости
11.11.2019 17:13

Поліцейський офіцер Солонянської ОТГ в закладі освіти провів важливі заняття з учнями

Микола Сідий разом зі стажерами та інспекторами з ювенальної превенції мали змогу відвідати КЗ «Аполлонівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської селищної ради».

Поліцейським офіцером Солонянської громади разом зі стажерами та інспектором ювенальної превенції було проведено просвітницько-профілактичне заняття з учнями Аполлонівської середньої загальноосвітньої школи, про відповідальність дітей та підлітків за порушення чинного законодавства.

Про це повідомила прес-служба Солонянської громади на своїй сторінці в Facebook.

«Село Аполлонівка вже не вперше вітає нас теплою атмосферою у навчальних закладах. Першим був влітку дитячий садочок, – розказує поліцейський офіцер Солонянської ОТГ Микола Сідий. – З малечею ми поспілкувались про правила поводження в школі, правила дорожнього руху, спілкування з незнайомими людьми та порядок дій в екстрених ситуаціях.

З учнями старших класів поговорили про дисципліну під час навчального процесу, адміністративні, кримінальні правопорушення та відповідальність за порушення чинного законодавства».

Безліч питань, посмішок, фото напам’ять та шквал позитивних дитячих емоцій – саме так завершились просвітницькі зустрічі з учнями КЗ «Аполлонівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської селищної ради».

Діти залишилися дуже задоволені такими бесідами і зізнавалися, що уже з нетерпінням чекають на наступні.

«Натомість ми зарядились шаленою енергетикою та дуже чудовими емоціями», – підсумували поліцейський офіцер Микола Сідий разом зі стажерами та інспекторами з ювенальної превенції.

893