Новости
20.11.2019 14:35

У Дніпрі дві шахрайки виманили у школярок гроші та золоті прикраси

Поліція звертається до мешканців Дніпра. Якщо ви стали жертвою жінки на фото, зверніться до поліції.

19 листопада поліцейські Дніпровського відділу поліції встановили двох жінок, які виманили у школярок гроші та золоті прикраси.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Дніпровського ВП.

Як з’ясували  правоохоронці, у травні поточного року на проспекті Пушкіна до трьох 11-річних дівчат підійшли жінки та запропонували «зняти порчу». Для цього, за словами шахрайок, їм необхідно принести з дому гроші та прикраси. Зі слів дівчат, вони ніби під дією гіпнозу зібрали у квартирі всі цінні речі та віддали шахрайкам. Після того, як зловмисниці отримали бажане, вони дали дівчатам «заклинання», яке потрібно прочитати в найближчій школі. А коли школярки повернулися, жінок з їх речами уже на місці не було.

За вказаним фактом слідчі Дніпровського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Наразі одній із зловмисниць вручено повідомлення про підозру за вказаною статтею. Шахрайці загрожує покарання від штрафу до позбавленням волі на строк до трьох років.

Поліція звертається до мешканців Дніпра. Якщо ви стали жертвою жінки на фото, зверніться до поліції за телефоном (056) 745 41 98.

1263

По теме: