Новости
06.12.2019 13:53

Заступник Голови Нацполіції поділився планами розширення проєкту «Поліцейський офіцер громади» на 2020 рік

Під час семінару-тренінгу у Дніпрі Олександр Фацевич розповів про ефективність роботи проєкту у Дніпропетровському регіоні.

4-5 грудня на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Національна поліція України провела семінар-тренінг для керівників підрозділів превенції Рівненської, Хмельницької, Волинської, Черкаської та Харківської областей, де зараз реалізовується проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Про це повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Під час семінару-тренінгу у Дніпрі заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич поділився планами розширення проєкту «Поліцейський офіцер громади» на 2020 рік 

На семінарі він розповів про ефективність роботи проєкту у Дніпропетровському регіоні.

«Враховуючи позитивний досвід Дніпропетровщини, проєкт вже запроваджено у більшості областей України, в планах – його розширення по всій Україні», – зазначив Олександр Фацевич.

«Основна мета тренінгу – навчити керівників, як організувати роботу поліцейських офіцерів громади, які незабаром прийдуть працювати до них в громади, дати навички якісного управління», – розповів начальник управління дільничних офіцерів поліції Нацполіції України Сергій Альошкін.

Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» вперше стартував та успішно діє в Дніпропетровській області. Його метою є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби.

4 грудня керівники підрозділів превенції з інших областей України відвідали об’єднані територіальні громади Павлоградського району та особисто познайомилися з роботою поліцейських офіцерів громади. 

999

По теме: