Новости
16.01.2020 17:44

Частина дніпрян отримала платіжки зі старими цінами на теплопостачання

Директор КП «Теплоенерго» розказав, куди звертатися.

Якщо мешканці Дніпра отримали платіжки з неперерахованими сумами за тепло, то слід звертатися центральної абонентської служби.

Про це повідомляється на офіційному сайті Дніпровської міськради з посиланням на заяву директора Комунального підприємства «Теплоенерго» Андрія Клименко.

За його даними, ціна на тепло для мешканців Дніпра у грудні, завдяки зниженню ціни на газ за постановою Кабміну № 1082 та проведеній модернізації котельного обладнання, знизилася в середньому на 30 % у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

«З прийняттям загаданого документа почали проводити перерахунок нашим абонентам, частині з яких могли прийти платіжки ще без урахування відповідного перерахування. Але зараз ситуація вже вирівнюється, і люди отримують знижені суми. Наприклад, у середньому економія для однокімнатної квартири становить 220 грн, двокімнатної – понад 400 грн та трикімнатної – від 450 грн і більше», – пояснив Андрій Клименко.

Він також додав: «За перерахунком можна звертатися за номерами телефонів, що вказані у квитанціях, або до центральної абонентської служби КП «Теплоенерго» (вул. Глінки, 15, м. Дніпро) чи до районних абонслужб підприємства. У випадку, якщо абонент заплатив неперераховану суму, то відповідний перерахунок буде зроблений вже наступного місяця».

Довідка

КП «Теплоенерго» опалює понад 3.800 житлових будинків, 205 шкіл, 176 дитсадків, 78 медзакладів.

1271