Новости
23.01.2020 15:38

В березні стартують аукціони з продажу родовищ корисних копалень

Обирайте у Інвестиційному атласі надрокористувача!

В Україні створили Інвестиційний атлас надрокористувача. Він доступний онлайн. Атлас містить дані про родовища корисних копалин у різних куточках України, зокрема на Дніпропетровщині.

Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА з посиланням на інформацію департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

Інформація буде корисною у першу чергу для потенційних інвесторів.

«Інвестиційний атлас надрокористувача – зручний дороговказ для інвесторів. Підприємці зможуть придбати обрані родовища на відкритому аукціоні. Електронні торги проводитимуться кожні 2 місяці. Перші планують вже на березень», – розповіли в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

Загалом в атласі – 85 надрооб’єктів. Їх розподілили за видами корисних копалин: вуглеводнева сировина, металічні та неметалічні корисні копалини, підземні води, горючі тверді корисні копалини, дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

Інвестиційний атлас надрокористувача створили в Державній службі геології та надр України. До роботи долучилися також держпідприємства «Геоінформ України», «Укргеофізика», компанія «Надра України», Український державний геологорозвідувальний інститут.

4188