Новости
03.02.2020 12:30

Журналіст збирає дані про «гаражну сверблячку» у Дніпрі

Інформація буде систематизована та опублікована.

Автор статті «Гаражна сверблячка» – Заслужений журналіст України Нечипоренко Микола Миколайович збирає інформацію про проблеми користування гаражами у Дніпрі.

Про це «Лицам» повідомив сам журналіст.

Надати інформацію можна на мейл [email protected]

Нагадаємо, у Дніпрі Комунальне підприємство (КП) «Управління контролю за благоустроєм міста», Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради та інші міські інстанції здійснюють демонтажі «неузаконених» гаражів.

«І на осінь цього (2019 – ред.) року вони ніби узаконили понад 10 тис. гаражів. Що узаконили – це ми не зі стелі стверджуємо: очільники Інспекції самі зовсім недавно – ніхто їх за язик не тягнув – оприлюднили. При цьому понад 140 інших уже знесено на перекір волі їх власників, а ще майже 500 власників мусили демонтувати свої гаражі самостійно.

Одначе роботи, судячи з усього, не початий край. Ще виявлено, якщо хочете знати, більше 16 тис. металевих та збірних, а то навіть й саморобних гаражів – і це ще не вечір», – йдеться у статті «Гаражна сверблячка».

«Узаконення», зокрема, передбачає щомісячну оплату у сумі від 250 до 300 на рахунок КП «Управління контролю за благоустроєм міста».

1057