Новости
27.05.2020 09:18
Источник: Nashigroshi.org

Університет внутрішніх справ у Дніпрі приховав кошториси будівництва нового корпусу

Що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ 15 травня за результатами тендеру замовив ТОВ «Партнер-Груп Лтд» будівництво корпусу за 157,93 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Прозорро».

До кінця 2022 року по пр. Гагаріна, 26 у Дніпрі мають збудувати навчально-спортивний корпус №6 із вестибюлем, залами боротьби, боксу та ігрових видів спорту, кафетерієм, гардеробом, медпунктом, душовими, вбиральнями, снарядними, роздягальнями, побутовими приміщеннями персоналу, приміщенням охорони та коморою. Також влаштують інженерні мережі та протипожежні системи, встановлять вікна і двері, виконають внутрішні оздоблювальні роботи, благоустроять територію тощо.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Ціна угоди всього на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 160,43 млн грн.

Єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «Акваенерго-Буд» Олександра Денисова зі статутним капіталом 1 100 грн., причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Створена в 2009 році запорізька «Партнер-Груп Лтд» належить Олександру Кайшеву та Ігорю Воронову. Раніше засновниками також були Микола Риндiн та Віталій Іванченко.

Разом із Кайшевим зареєстрована Наіля Кайшева, яка є співзасновником КС «Перша будощадкаса «Рассвет» (припиняється), а раніше була бухгалтером ТОВ «Житлосервіс «Рассвет» Олени Сабашук, дружини колишнього нардепа від «БПП» Петра Сабашука.

Раніше з 2016 року переможець отримала дрібних підрядів на 2,96 млн грн. Нині він підтвердив наявність досвіду трьома аналогічними договорами: за 2013 рік із ПАТ «Запоріжтрансформатор» про реконструкцію спортивних споруд Палацу спорту за 5,92 млн грн. і за 2018 рік із ПрАТ «Запоріжкокс» про ремонт корпусів на суму 14,46 млн грн.

1161