Новости
27.05.2020 10:05

За вакцинаціями імунобіологічними препаратами звертайтеся до свого сімейного лікаря

Забезпеченість області безкоштовними вакцинами із «календаря щеплень» – 100%.

Дніпропетровська область стовідсотково забезпечена безкоштовними вакцинами. Медзаклади мають запаси імунобіологічних препаратів від дифтерії, кору, правцю, краснухи, кашлюка, поліомієліту, туберкульозу та інших хвороб.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА з посиланням на дані департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Через карантин вакцинація деякий час проводилась менш активно. Нині вже є розпорядження головного санітарного лікаря України. Там роз’яснено механізм організації щеплень в умовах пандемії коронавірусної інфекції. Запрошуємо мешканців області потурбуватися про безпеку свою та дітей, – зазначили у департаменті. – Маємо якісні вакцини, які зберігаються за спеціальних умов в амбулаторіях регіону. Щеплення безкоштовні».

Загалом в області понад 240 тис. доз вакцини від поліомієліту, майже 80 тис. доз – від кору, паротиту та краснухи, близько 50 тис. доз – протитуберкульозної вакцини БЦЖ.

Зробити щеплення можна у свого сімейного лікаря. Перед процедурою він огляне пацієнта та визначить, чи немає протипоказань.

1094