Новости
05.06.2020 21:27

Заборгованість по заробітній платі в Дніпропетровській області зростає

Суттєве зростання заборгованості за квітень відбулося на підприємствах Жовтих Вод, Дніпровського та Нікопольського районів.

За квітень 2020 року заборгованість з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств (установ, організацій) Дніпропетровщини збільшилася на 14,3 млн грн., або на 5,7%. 

Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

Майже 92% всієї нарощеної заборгованості по зарплаті в області за квітень – через збільшення заборгованості на підприємствах Дніпра (+13,1 млн грн). 

Суттєво за квітень зросла заборгованість по зарплаті на підприємствах Жовтих Вод – на 55%, або більш, ніж на 1 млн грн. Обсяги заборгованості по зарплаті також суттєво збільшилися в Дніпровському (+48,8%) та Нікопольському районах (+75,3%).

Заборгованість по зарплаті зменшилася в Апостолівському, Верхньодніпровському, Покровському районах області, а також в місті Павлоград.

З початку року заборгованість по зарплаті на економічно активних підприємствах Дніпропетровської області стабільно росла. В квітні відбувся найбільший стрибок заборгованості.

Нагадаємо, за березень 2020 року економічно активні підприємства Верхньодніпровського району вдвічі наростили заборгованість по заробітній платі.

1013