Письма
05.06.2017 12:40

Початок кінця

Продовження історії про фальшування кримінальних проваджень у Нововоронцовському відділені поліції, а також катування та побиття – по всій Україні.

Як стало відомо мені від своїх колег, поліцай Нововоронцовського відділу поліції в Херсонській області, який вибив в моїй квартирі двері та побив мене – адвоката Кононенко О.В. – в моїй особистій квартирі із метою втрутитись в професійну адвокатську діяльність, представився видуманою посадою. Він не є начальником карного розшуку Нововоронцовське відділеня поліції Бериславського відділу ГУНП в Херсонській області.

Цей поліцай – майор поліції Федоров Едуард Юрійович (див.фото анонса), 32-річний начальник сектору патрульних Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції ГУНП у Херсонській області.

Як з’ясувалось, насолодитись нокдауном проти адвоката йому не судилось, тому що на під’їзді до Нововоронцовського відділення поліції, після його дзвінка – «з адвокатом в Апостолове жорстко розібрався, їду на базу в смт Нововоронцовка» – його було затримано в порядку ст. 208 КПК України співробітниками внутрішньої безпеки Національної поліції та військової прокуратури військового гарнізону Херсонської області під час одержання хабара в іншій справі (про це повідомив Департамент комунікації Національної Поліції на своєму сайті):

«У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАТРИМАНО НАЧАЛЬНИКА СЕКТОРУ ПОЛІЦІЇ (ФОТО)
02.06.2017 | 18:10

Майор поліції вимагав та отримав 10 тисяч гривень з мешканця Нововоронцовки за непритягнення його до кримінальної відповідальності. Наразі поліцейському самому загрожує позбавлення волі – на одержанні хабара його затримали працівники внутрішньої безпеки Національної поліції та військової прокуратури Херсонського гарнізону.

До Херсонського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернувся житель смт. Нововоронцовка із заявою про неправомірні дії керівництва місцевої поліції. Чоловік повідомив, що начальник сектору реагування патрульної поліції та начальник Нововоронцовського відділення поліції, погрожуючи розпочати відносно нього кримінальне провадження за фактом шахрайських дій, вимагають 10 тисяч гривень.

За матеріалами УДВБ Нацполіції військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України за викритим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Оперативниками внутрішньої безпеки спільно з працівниками поліції в Миколаївській області було задокументовано факт вимагання коштів зазначеними майорами поліції.
Хабар у повному обсязі отримав безпосередньо 32-річний начальник сектору патрульних.
Його затримали в порядку ст.208 Кримінально- процесуального кодексу України працівники УДВБ Національної поліції та слідчі військової прокуратури Херсонського гарнізону.

На теперішній час у прокуратурі вирішується питання щодо затримання та оголошення підозри і 37-річному начальнику відділення херсонської поліції.

За вимагання та одержання неправомірної вигоди хабарникам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Триває слідство.
Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України».

В даному випадку спрацював Закон, але в мене, як адвоката, є питання: яким чином простий патрульний поліцейський заставляв фальшувати матеріали кримінальних проваджень процесуально незалежних слідчих Нововоронцовського відділу полії?

Яким чином він підім’яв під себе всю Нововоронцовську поліцію і чому злочинне угрупування під його началом діяло так довго?!

Попередня «серія» – тут.

З повагою,
адвокат Кононенко О.В.

 

5528